Повітряна Hall (2 черга)

(067) 820-82-82

header-povitryana-23 (1)

Повітряна Hall (2 черга)

(067) 820-82-82

header-povitryana-23 (1)

Планування поверхів

Відмінне розташування в затишному мікрорайоні міста

ЖК “Повітряна Hall” – це унікальний архітектурний проекту, створений для поціновувачів затишку, комфорту та природи.

Новобудова знаходиться в м.Львові в районі Левандівка, в місцевості з максимально розвиненою інфраструктурою. В пішій доступності розташовані дві школи, дошкільні та професійні навчальні заклади, комунальна поліклініка, аптека, супермаркети, продуктово-продовольчий ринок, спортивний комплекс, банк, церква – усе, що потрібно для комфортного життя мешканців. Завдяки зручному транспортному сполученню цього мікрорайону – за лічені хвилини можна дістатися в будь-яку точку міста чи виїхати у передмістя.

Будинок споруджується за монолітно-каркасною технологією, стіни зводяться з цегли, фасади утеплюється пінопластом. У ході будівництва передбачено використання високоякісних, екологічно безпечних матеріалів, які гарантують власникам квартир низькі витрати на опалення взимку, та забезпечують комфортну температуру в приміщеннях в спекотний літний час.

Клієнтам пропонуємо 1-, 2-, 3- кімнатні квартири з оригінальним та практичним плануванням. Для любителів дружніх зустрічей на свіжому повітрі передбачені квартири з індивідуальними терасами, де можна створити власну відпочинкову зону під відкритим небом. Кожне помешкання реалізовується з чорновим базовим ремонтом, встановленими приладами обліку води, електроенергії та газу, 2-х контурним газовим котлом провідного виробника.

Власникам авто пропонуються індивідуальні паркомісця в закритому підземному паркінгу.

Є можливість розтермінування

Здача будівництва в 4 кварталі 2022 року

Дозвіл на підготовчі роботи

від 01.06.2021

Завантажити .pdf

Дозвіл на виконання будівельних робіт

від 31.08.2021

Завантажити .pdf

Хід будівництва

Відділ продажу:
вул. Городоцька 225/112

пн-пт з 10:00 до 18:00

(067) 820-82-82

sales.novibud@gmail.com

 

ТОВ «Компанія Нові Буд» – це сучасна та енергійна команда молодих, амбітних професіоналів з багаторічним досвідом роботи у будівельній сфері.

Головним напрямком діяльності нашого підприємства є надання повного спектру будівельних послуг «з нуля» та «під ключ» як генерального підрядника, який завжди якісно та вчасно виконує договірні зобов’язання, так і надійного інвестора, який втілює мрії в життя.

Напишіть нам